Zkoušky IBHA 1. a 2. stupeň Duchonka

Datum konání: 
21.04.2018 - 22.04.2018

Náročný,  perfektně zorganizovaný zkouškový víkend v krásném prostředí kolem přehrady Duchonka. Abychom zajistili skutečnou objektivitu zkoušek, snažíme se měnit prostory, kde jsou jednotlivé MT týmy testovány a tentokrát nám Ondra připravil zkouškové terény kolem přehrady Duchonka. Rozhodčí Maťo Šiška měl k dispozici několik velmi zajímavých míst a pro MT týmy neznámé kladeče. Letní počasí určitě velmi ztížilo práci nejenom psům, ale i psovodům. I proto se neměnilo pořadí, které si jednotlivé týmy vylosovaly, ani časy, které byly stanoveny dopředu. Skutečně tvrdou prověrkou úspěšně prošly dva MT týmy, Ivan a Itta a Zuzka a Natan. Na zkoušku 2 stupně se přihlásily sic tři MT týmy, ale Hanka byla odvolána na pátrací akci, kterou skvěle zvládli a hladanou osobu našli. Zbylé dva MT týmy sice zkoušku nesložily, ale odvedly neskutečnou práci v nelehkém prostředí. 

Chci poděkovat organizátorovi Ondrovi za perfektní připravenost zkoušek a zázemí Duchonka Landu, obětavým kladečům, kteří neváhali brzo ráno vstávat a trpělivě dlouhé hodiny čekat na konci stop, rozhodčímu Maťo Šiškovi, který jako jediný musel odšlapat všechny trasy. Nezávislou kontrolu zvládli členové KZZ SR a můžou tak referovat o skutečné objektivitě takto připravených atestů. 

Ještě jedou díky a na podzim zase na Liberecku. 

 

Zkoušky organizované na Slovensku, tentokrát využijeme úplně nové prostory kolem přehrady Duchonka. Ubytování v prostorách DuchonkaLandu, Přihlášeny 4 MT týmy na stupeň 1 a 4 MT týmy na stupeň 2. Ubytování, strava:  Ivan - ivan.richters [at] gmail.com

Rozhodčí Maťo Šiška

Organizace: Luboš Satora, Ondrej Adamiak

Přihlášky ke zkouškám - Luboš: info [at] pohresujeme.cz