Výjezdy 2018

Tentokrát jsme byli povoláni k pátrání po pohřešovaném 21-letém muži z Bratislavy už po 7 hodinách a hned první den letošního roku. (Luboš, Cassino a doprovod Richard). Na cestě jsme dostali informaci o nalezení hledaného muže, který byl nalezen v dobrém stavu. Kéž by všechny výjezdy končili takto dobře. Tak doufejme, že se naplni rčení: "Jak na Nový rok, tak po celý rok." 

180112 - výjezd Střední Čechy, po oznámení pohřešování v 3:14 výjezd do 20 minut, pohřešovaný muž. podezření na sebepoškození, naštěstí se vrátil sám. MT odvolán na cestě. Přestože by se zdálo, že je to zbytečný výjezd, je potřeba kvitovat, že po oznámení na Policii osoba blízká neprodleně kontaktovala i náš výjezdový MT tým (Luboš a Cassino). Na místo bychom dojeli cca po 6-ti hodinách od zmizení, což dává velký předpoklad úspěšného výsledku pátrání. 

Odpoledne 11.1.2018 výjezd MT týmu Mirek a Eba, pátrání po 13-ti letém chlapci na Kolínsku. MT tým kontaktován velitelem SDH. Po rozhodnutí velitele zásahu, že nejprve bude nasazen policejní pes a poté MT tým byl hledaný chlapec nalezen rojnicí dobrovolných hasičů. Na místo nasazení se MT tým dostal již za 5 hodin od pohřešování. 

17.3. výjezd Střední Čechy, ve spolupráci s PČR vyjel koordinátor RO, po získání informací od osoby blízké bylo zjištěno, že nasazení MT týmu není možné. Policie pokračuje v pátrání. 

21.3. výjezd Praha, pohřešovaný muž, na přání osoby blízké, MT tým (Luboš, Cassino) odvolán. Pohřešovaný byl nalezen hlídkou PČR.