Skupiny IBHA a organizace tréninků 2022

I v roce 2022 pokračujeme v systému organizace tréninků, který využíváme již několik let a který se osvědčil.  Jednotlivé skupiny si budou plánovat a organizovat samostatně své tréninkové akce. V rámci obou našich republik  mohou instruktoři využívat otevřenou skupinu FB "Mantrailing". Protože jsou většinou FB profily skupin uzavřené, zájemci mohou sledovat info o velkých akcích na webu IBHA, popřípadě se můžou do skupin přihlásit prostřednictvém kontaktního Emailu skupiny. Seznam velkých akcí najdete v sekci Kalendář akcí. Na webu IBHA pak najdete i nfo, kterých tréninků a kdy se účastní Luboš. I při účasti Luboše si trénink povedou instruktoři. Luboš bude k dispozici nejenom všem účastníkům, ale hlavně se bude věnovat časově náročnějším činnostem, jako je příprava na IT, atesty a výcvik pravidelně trénujících pokročilých MT týmů. Pro váš přehled je tady aktualizovaný seznam  skupin a jejich organizátorů: 

MT IBHA SK - organizuje Mirka Zacharová FB "Mantrailing Považie" (zacharovamirka0 [at] gmail.com) a Ivan Richter (ivan.richters [at] gmail.com) FB profil "MT IBHA SK" a Mantrailing Považie.  

MT Košice - na východě Slovenska organizuje Markétka Solaniková (mantrailing.kosice [at] gmail.com), všechny informace najdete i na FB ve skupině Mantrailing Košice nebo na stránkach mantrailing-kosice.webnode.sk

MT Žilina - ve spolupráci s MT IBHA SK Vznikla skupina se Záchranári Žilina a KZZ SR. Organizuje Maťo Durnek - martindurnek [at] gmail.com

MT Praha - FB profil "MT Praha a okolí" koordinátorem skupiny jsou Jana a Mirek Vacíkovi, kteří domlouvají organizaci jednotlivých tréninkových víkendů v širokém okolí Prahy. Kontakt: janinamirekvacikovi [at] seznam.cz.  V současné době organizují tréninky i další dva instruktoři: Jana Fučíková (J.Sreinova [at] seznam.cz) a Veronika Hámoňová (hamonovav [at] seznam.cz)

MT Brno - FB profil "MT Brno a okolí" organizuje Sylva (Mauritio99 [at] seznam.cz

MT Liberec - Severní Čechy - organizuje Lenka Valtová. (lenka [at] tohave.cz), info najdete na FB MT Severní Čechy. Kontaktovat můžete i Martinu Vrátilovou (vratilova.martina [at] gmail.com)

MT Mladá Boleslav organizuje  Martin Zelený (ZelenyMartin.Nes [at] seznam.cz) FB profil: Mantrailing Mladá Boleslav. 

Mantrailing Ústecko a okolí - organizuje Jitka Hájková (tandoku [at] post.cz), FB profil: Mantrailing Ústecko a okolí. 

Mantrailing - Jižní Čechy - organizuje Ota Moravec (Moravec.Ota [at] seznam.cz), FB profil: Mantrailing - jižní Čechy. Na jihu Jižních Čech organizuje tréninky Eva Ulmová (EvaUlmova [at] seznam.cz

Mantrailing Havlíčkobrodsko - organizuje Kia Lutnerová (kia.lutnerova [at] gmail.com) FB profil: Mantrailing Havlíčkobrodsko. 

MT Frýdek-Místek a Ostrava  - organizuje Renča: renaivana [at] seznam.cz

Pro všechny skupiny je k dispozici veřejný FB profil "Mantrailing". Profily skupin, kde se domlouvají akce, mohou být uzavřené, v případě zájmu kontaktujte skupinu peostřednictvím kontaktního Emailu. 

Je důležité vědět, že IBHA má i svou vlastní výjezdovou skupinu RESDOGS, která řeší pátrání po pohřešovaných osobách. Pro všechny, kterým se někdo ztratí,  je k dispozici web s lehce zapamatovatelným názvem www.pohresujeme.cz.  

Pokud trénink organizuje IBHA, může dojít ke měně instruktora v případě povolání MT týmu k pátrání.