MT Vochtánka

Datum konání: 
14.09.2019 - 15.09.2019

Krásný víkend v překrásné prostředí trampského kempu na Vochtánce. Fotky budou později, máme problém s technikou. Zatím ale na webu www.bloudi.rajce.idnes.cz najdete první fotky. 

Společný tréninkový víkend na nové lokalitě. Základna na kempu Vochtánka www.kempwestern.cz, kde je možno v chatkách a srubu ubytovat až 24 lidí, Chatky jsou po 4 a srub pro 8 (prý raději) dětí. Doporučujeme přijet už v pátek a využít čas na prohlídku hradu, zámku a krásného okolí řeky Orlice. Trénink bychom primárně zaměřili na starší a delší traily s možností postupného nasazování více psů.
Ubytování si zajišťuje každý sám na webu kempu, stravu bude zajišťovat kemp, určitě by šlo na večer dohodnout i nějaké grilování, nebo pečení, jsou vybavení prakticky na všechno.
Přihlášky na Email satora.lubomir [at] gmail.com, vytvořím událost v interní sekci, kde se můžete podívat, kdo přijede.
Byli jsme se na kemp a okolí podívat, fotky najdete na webu www.bloudi.rajce.idnes.cz, v albu: https://bloudi.rajce.idnes.cz/180907_Vochtanka/

Trénuje se sobota a neděle - přihlášení: 

Iva Fietková, Veronika Hámoňová, Denisa Dužárová, Viktor Stara, Lubomíra, Kubešovi, Richard, Sylva,  Alex Aboši, Vacíkovi, Martina Vrátilová, K.Lukášková