LVK Ostrov u Děčína

Datum konání: 
11.10.2018 - 14.10.2018

Fakticky jsme se nespletli. Babí, i když větrné skoro letní počasí umocnilo neskutečně krásné prostředí kolem kempu U císaře v Ostrově u Tisé. Klidně jsme tak mohli ponechat v názvu akce LVK. Kurzu se účastnili jak úplní nováčci, tak i zkušení matadoři. Bylo se tak na co dívat, sledovat a vyzkoušet si mantrailing v úplně cizím prostředí. Pravděpodobně nešťastně odhozená cigareta nám pomohla v seznámení všech účastníků s provozem vrtulníku, který nám nad hlavami tři dny létal, kdy hasil blízký požár lesa. Tady měli naši psi úplný servis, včetně rehabilitace a nápravy eventuelních bolístek. Díky Soni. Všechny nás prostředí a atmosféra  tak nadchla, že připravujeme opakování na jaře. Sledujte kalendář na webu, termín v roce 2019 bude brzy znám.   

LVK Ostrov u Děčína pořádá  Soňa Svobodová, www.psibanda.cz    info [at] psibanda.cz     FB "PSÍ Banda"        FB "Rehabilitace pro psy - Cínovec"

LVK je primárně určen pro začátečníky a nové zájemce o mantrailing. Přihlásit se mohou ale i dlouhodobě trénující MT týmy. Přihlášky posílejte na info [at] pohresujeme.cz a psona.svobodova [at] gmail.com

Ubytování je zajištěno v autokempu "Pod císařem". Ubytování si zajišťuje každý sám přímo s majitelem Autocampu. https://www.podcisarem.cz/cz/. 

Cena za celý kurz je 1.500,-Kč, nebo 350,- Kč na jeden den. Zálohu ve výši 500,-Kč je možné uhradit na účet IBHA 9137699001/5500 Raiffeisen Bank. v termínu do 31.8. Program kurzu budou nejenom praktická cvičení a tréninkové traily, ale i teorie. Pro účastníky bude také k dispozici i Soňa, která je terapeutkou Dornovy metody. Hlavním instruktorem bude Lubomír Satora, instruktor Mirek Vacík. Kapacita je omezena na max. 15 MT týmů na 1 den.