Atesty IBHA Ruda nad Moravou

Datum konání: 
11.09.2020 - 13.09.2020

Nový,zatím potvrzený termín, který opět může zhatit pouze vrchnost.

Atesty IBHA pro Stupeň 1 a 2. budou organizovány tentokrát na Severní Moravě v Olomouckém kraji. 

uteklo to opět jako voda a jsou před námi jarní zkoušky. Tentokrát nebude o dobrodružství nouze,  jdeme trochu do neznáma, protože se nám podařilo dohodnout s LČR Ruda nad Moravou pronájem lovecké chaty Wolfka. GPS souřadnice chaty Wolfka – nebo v tomto případě přístřešku u chaty: 50°3'30.979"N, 16°50'15.249"E – na mapách.cz  vyjedou snímky chaty.

Z Moravskýho Karlova je zákaz vjezdu, ale my tam pojedeme na pohodu, protože budeme mít povolenku. Chata je bez elektriky, vody. V blízkosti je pramen, ale doporučuji mít zásoby pitné vody sebou.  Kdo na chatě neurve postel, má šanci na polním lůžku, která máme k dispozici. Chata stojí uprostřed velmi hlubokých lesů, máme k dispozici obrovské prostory. Protože jedu na místo až 16. března, ostatní podrobnosti se dozvíte až v další zprávě. Pro teď vám oznamuji, že zkoušky vzhledem k velkému zájmu budou třídenní, 7 MT týmů na stupeň 1 otestujeme v pátek odpoledne (2 MT týmy) a v sobotu (5 MT týmů), 4 MT týmy na stupeň 2 v neděli. Přesný rozpis dodám. Pro tuto chvíli od vás potřebuji, aby jste mi poslali:

1. Vyplněné přihlášky (kdo tak zatím neučinil), které najdete na webu IBHA - v sekci Atesty.  Účastníky Stupně 1 poprosím, kdo můžete v ten pátek, napište. 

2. SPZ vozidel. Seznam bude potvrzen pracovníkem LČR. Musí být do 15.3. hotový. 

3. Seznam lidí, kteří pojedou s vámi a mohou dělat event, kladeče stop.
Další info vám pošlu po prohlídce terénu, nejpozději 20.3.2020.