Atesty IBHA Ruda nad Moravou

Datum konání: 
11.09.2020 - 12.09.2020

Opět skvělá parta, neskutečné terény, výborné výkony nových MT týmů, kteří všichni složili DB Atest Level 1. Díky pracovníkům LČR Ruda nad Moravou, kteří neváhali a vyzkoušeli si roli kladečů stop, jsme v okolí chaty Wolfka mezi houbaři splnily u 4 MT týmů Level 1. Bohužel se už tak nedařilo 3 MT týmům na stupni 2. Všixchni si ale vyzkoušeli, jak na tom jsou a našli inspiraci a zaměření dalšího tréninku. Popisky snad zvládnu zítra, tak zatím jenom foto. Jo a pokud se nic nestane, tak se tady opět setkáme na jaře. Těšte se, plňte IT testy a rádi se tady opět s vámi setkáme. 

Atesty IBHA pro Stupeň 1 a 2. budou organizovány  na Severní Moravě v Olomouckém kraji. S LČR Ruda nad Moravou jsme dohodli pronájem lovecké chaty Wolfka. GPS souřadnice chaty Wolfka – nebo v tomto případě přístřešku u chaty: 50°3'30.979"N, 16°50'15.249"E – na mapách.cz  vyjedou snímky chaty. Aby jste to nemuseli objíždět, podle navigace, doporučujeme pokud pojedete po silnici č. 11, v Červené Vodě odbočit u firmy VZV na Moravský Karlov a v Moravském Karlově za točnou autobusu odbočit doleva. Na konci chatové oblasti je sice zákaz vjezdu, ale ti, co mi nahlásí SPZ budou mít průjezd volný. Asi po 6 km dojedete na chatu Wolfka.  Chata je bez elektriky, vody. V blízkosti je pramen, ale doporučuji mít zásoby pitné vody sebou.  Kdo na chatě neurve postel, má šanci na polním lůžku, která máme k dispozici. Chata stojí uprostřed velmi hlubokých lesů, máme k dispozici obrovské prostory.  Přesný rozpis přihlášeným dodáme v pondělí, 7.9. Kdo tak neučinil, pošlete:

1. Vyplněné přihlášky, které najdete na webu IBHA - v sekci Atesty.  Účastníky Stupně 1 poprosím, kdo můžete v ten pátek, napište. 

2. SPZ vozidel. Seznam bude potvrzen pracovníkem LČR. Musí být do 7.9. hotový. 

3. Seznam lidí, kteří pojedou s vámi a mohou dělat event, kladeče stop.
Další info vám pošlu po prohlídce terénu, nejpozději 7.9.2020 a seznamy jsou u události v interní sekci webu.