Zkoušky st. 1 a 2

Datum konání: 
30.09.2017 - 01.10.2017

Zkoušky v Rozstání opět splnily všechna kriteria, která se od přípravy a realizace zkoušek dají očekávat. Neskutečně pečlivá příprava Ládi Sluky, vynikající zázemí Dášky, profesionální posuzování od zahraničního rozhodčího Maťa Šišky, obětaví kladeči, kteří několik hodin mrzli na koncích stop. To všchno bylo připraveno pro účastníky zkoušek, kteří se přijeli i navzájem podporovat. Přes dobré výkony psů a snahu psovodů tentokrát nebyl žádný MT tým úspěšný. Celkem 4 MT týmy v sobotu bojovali o zkoušku stupně 1 a v neděli si pak 3 MT týmy vyzkoušely, jak vypadá zkouška stupně 2. Pro všechny účastníky to byla velmi přínosná akce. V reálu zjistili, co je třeba zlepšit a na čem je třeba zapracovat. Chci poděkovat všem za vynikající atmosféru zkoušek, kterou umocnilo i dobré počasí. Tak zase na jaře pokračujeme.

Ahoj všichni, 

termín podzimních zkoušek je dlouhodobě určený (30.9.-1.10.2017) a zkoušky 1 a 2 stupně se budou konat v okolí Rozstání u Liberce. Hlavním organizátorem zkoušek bude Láďa Sluka, hlavním rozhodčím Maťo Šiška. Předběžně budou v sobotu zkoušky stupně 1, kam se může přihlásit 5 MT týmů a v neděli zkoušky 2 stupně, kam se mohou přihlásit 4 MT týmy.  Pokud budou počty jiné, přizpůsobíme možnostem. 
Přihlášky posílejte na Email satora.lubomir [at] gmail.com
termín zkoušek se nám nezadržitelně blíží a Láďa s Dáškou finišují s přípravami. Ubytování tentokrát bude v Zájezdním hostinci Semerïng 
 
Highlights info row image
777 176 046
Prosím vás všechny, aby jste do čtvrtka 21.9. nahlásili, kdo kdy přijedete, aby se dala místa zabukovat. 
Určitě napište i vy, co budete spát v autech, popř. budete potřebovat elektriku. 
Mějte se a těšíme se na vás.